sobota, 15 lutego 2014

Forever is a long time..

Hej!
Wczoraj były Walentynki, czyli najgorszy dzień w roku. Nie przepadam za Walentynkami, jest to dla mnie ogromny kicz. Nie lubię, dlatego też nie wypełniłam mojego pokoju słodkimi serduchami, czy coś w tym stylu. Dzień jak dzień, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.
Dzisiaj stwierdziłam, że warto przygotować coś innego! Dlatego postanowiłam pokazać Wam, przedstawić Wam piosenki, które ostatnio zawładnęły moim sercem ♥

Pierwszą piosenką, którą chcę Wam pokazać, to piosenka Lucy Hale, znana pewnie dla wielu jako Aria Montgomery, czyli bohaterka serialu Pretty Little Liars.W sumie niedawno dowiedziałam się, że śpiewa i to swoje piosenki! Głos ma cudowny, wydaje mi się, że mało spotykany. Oryginalne teksty i melodia- to jest to! Tą piosenką mogę słuchać całymi dniami i nocami, dosłownie!  Lucy Hale-You sound good to me.

Kolejna piosenka to... Pearl Jam-Sirens. Jest to piosenka z ich płyty- Lightning Ball. Piosenką uwielbiam, zespół kocham, a płyta jest cudowna. Cóż więcej o tym pisać?

Trzecia piosenka będzie w wykonaniu Demi Lovato ♥ 'Let it go' to piosenka, która nigdy mi nie zbrzydnie i która nigdy mi się nie znudzi. Jest po prostu cudowna. Mam ochotę obejrzeć bajkę 'Frozen' i kiedyś na pewno to zrobię!

Przed ostatnia piosenka to autorstwa He is we i jest to 'I wouldn't mind.'. Miałam taki czas, że siedziałam i to słuchałam w kółko. Ta piosenka wiele dla mnie znaczy i jest po prostu dla mnie ogromnie ważna. Uwielbiam ją. Przez to, że słuchałam ją cały czas, pamiętam tekst na pamięć, więc cały czas ją śpiewam! 'Forever is a long time but I wouldn't mind spending it by your side.'


I ostatnią piosenką jest 'Another Day'-Amy Diamonds. Ta piosenka jest również ogromnie dla mnie ważna. Też znam tekst na pamięć i potrafię siedzieć i słuchać jej w kółko. 'I believe, I believe we'll be together.'Znacie te piosenki? Lubicie? Jakie są wasze ulubione piosenki w lutym?

5 komentarzy:

 1. Lubię te piosenki ;) chociaż piosenka Lucy Hale, mimo że dziewczyna ma świetny głos, to nie mój klimat ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie, lubię robić i czytać notki muzyczne :) W lutym KARI i Disclosure <3

  our-womenly-style.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Piosenka Lucy jest świetna! :)

  alexshia-a.blogspot.com | alexshia.tumblr.com | xoxo

  OdpowiedzUsuń
 4. Również i dla mnie 14 lutego jest dla mnie normlanym dniem;_;
  Ciekawe się czyta posty na temat muzyki:)

  http://sweett-and-saltyy.blogspot.se/

  OdpowiedzUsuń
 5. Piosenka Demi jest świetna! :)

  Zachęcam do obserwowania i komentowania mojego bloga. :)
  diamonds-bloog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Zostaw link do swojego bloga, ale nie spamuj. Nie bawię się w obs za obs, więc nie trać czasu :)
Madziikk