sobota, 8 marca 2014

WEEKEND

Hejjj ♥
Zaczęliśmy weekend :) To cudowny czas, kiedy możemy spać, spać i spać. Książka, herbata, ciepłe łóżeczko i lenistwo. Dobry serial, youtube, twitter, tumblr- to jest to! Jutro chyba wybiorę się do siostry do Wrocławia, a dzisiaj być może do kina. Na co? Na 'Non-Stop', już drugi raz, ale tym razem z rodzicami. Chociaż nie wiem, czy to wypali.
Ogólnie to w szkole nawet dobrze mi idzie. Poprawiłam swoje oceny, a ostatnio jakoś nie mamy dużo testów i kartkówek. Cisza przed burzą, haha.
Moja lista z postanowieniami na rok 2014 coraz bardziej jest wykreślona pomarańczowym flamastrem. Po woli idziemy do przodu, jestem z siebie dumna! Oczywiście zrobię notkę, bądź nagram filmik. Myślę, że jutro zrobię notkę o mojej toaletce, co Wy na to? Na ASKU dostawałam o nią dużo pytań, więc jutro postaram się zrobić zdjęcia i albo w poniedziałek, albo jeszcze jutro postaram się ją dodać :)A Wy coś ciekawego robiliście i robicie w weekend? 

5 komentarzy:

 1. Czekam na notkę o toaletce :) Ja niestety nie mam leniwego weekendu, ponieważ ciągle muszę się uczyć. :(

  www.melancholy-october.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia. Bardzo fajny pomysł z tym filmikiem o toaletce.
  Ja się uczyłam i zaczęłam czytać genialną książkę. Polecam Ci ją! Nosi ona tytuł "Złodziejka książek". P.S. Olivia nie czytaj tego. To ma być niespodzianka :D
  Zapraszam do mnie: fashionstyletop.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się,że w szkole dobrze ci idzie :)
  Miłego weekendu kochana :)

  Pozdrawiam,
  http://personalna-galaktyka-absurdu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś taka śliczna :)
  zapraszam : blackbibl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. ale ładnie wyglądasz! :)
  alsiaak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Zostaw link do swojego bloga, ale nie spamuj. Nie bawię się w obs za obs, więc nie trać czasu :)
Madziikk